ModleMoot kávézó

MoodleMoot 2010 - Bon Voyage!

 
Kép
MoodleMoot 2010 - Bon Voyage!
Vágvölgyi Csaba írta 2010. június 23., szerda, 21:18 időpontban
 
Kedves konferencia résztvevők!

Szeretnénk a figyelmükbe ajánlani a konferencia helyszínét és a közlekedési lehetőségeket bemutató oldalunkat! A konferencia nyitóeseményei (regisztráció, plenáris előadások) az Aulában lesznek, amely megközelíthető az egyetem főbejáratától (ki lesz táblázva) vagy közvetlenül az egyetem előtt lévő parkolókból (az Aula a főépülethez képes balra helyezkedik el, egy lépcsősor tetején álló épületben.)

A plenáris előadásokat online közvetítjük az interneten, ennek pontos URL-jét, reggel tesszük közzé.

Az előadókat kérnénk, hogy az elkészült prezentációkat töltsék fel a korábban beküldött Előadásjavaslatukhoz (ennek utólagos szerkesztéséről, már korábban írtam egy fórumhozzászólást). Amennyiben a prezentáció online érhető el (pl.: a prezi.com oldalon), úgy kérjük, hogy az előadás absztraktjában helyezzenek el a bemutatóra mutató linket.

A konferencia ideje alatt #moot2010hu címkével ellátott Twitter üzenetekben várjuk a visszajelzéseket, amelyek azonnal megtekinthetők: http://moodlemoot.hu/konferencia oldalon. Köszönjük!

Mindenkinek jó utat kívánunk! Találkozunk Gödöllőn!

A konferencia szervezői
Kép
Tárgy: MoodleMoot 2010 - Bon Voyage!
Vágvölgyi Csaba írta 2010. június 25., péntek, 08:03 időpontban
 
MoodleMoot 2010

A pénteki regisztráció a Könyvtárban lesz.
Szekciók:
  • Könyvtár, Olvasóterem
  • Forrásközpont, Szeparé