MoodleMoot Kávézó

Tárgy: Hordozható Moodle

 
Kép
Tárgy: Hordozható Moodle
Giba Éva írta 2006. október 26., csütörtök, 17:01 időpontban
 

Már van egy kérdésem, lehet hogy nagyon "naiv": Lehet a moodle-t mobil rack-en menedtselni tárolni stb? Vagy fix winchester kell hozzá? Mert a rack-el szinte éjjel-nappal tudom "intézni" mert vagy az iskolában vagy otthon tenném a gépembe!

Köszi! Éva

Kép
Hordozható Moodle
Vágvölgyi Csaba írta 2006. október 26., csütörtök, 18:01 időpontban
 
Kedves Éva!

A nyár folyamán dolgozgattam egy Portable Moodle nevű pendriveon (vagy akár mobil winchesteren) hordozható Moodle változaton. A konferencián talán be is fér az előadások közé a dolog. Hamarosan elérhetővé teszem az aktuális változatát, és örülnék neki, ha tesztelnétek

Vágvölgyi Csaba
Kép
Tárgy: Hordozható Moodle
Giba Éva írta 2006. október 26., csütörtök, 18:45 időpontban
 

Köszönöm! Szívesen kipróbálom, ha kész lesz!

Sajnos a konferenciára nem tudok menni a távolság és a családi programok miatt! De ha lesz cd vagy dvd, arra vevő vagyok!

Kép
Tárgy: Hordozható Moodle
Vágvölgyi Csaba írta 2006. december 5., kedd, 01:02 időpontban
 
Elnézést, hogy nem jelentkeztem a beígért PortableMoodle változattal, de a konferencia-szervezés, illetve a oktatási teendők mellet nem tudtam vele foglalkozni.
Most mindenesetre aktualizáltam az  1.7 verzióra, így aki barátkozni szeretne az 1.7-essel, próbálkozhat vele.
A letöltés és kicsomagolás után ~100 MB tárterületet foglal el a PortableMoodle könyvtár. A start.bat állomány segítségével indítható, további információk az olvassel.html állományban.
Minden visszajelzést szívesen látok.



Kép
Tárgy: Hordozható Moodle
Berecz Antónia írta 2008. december 16., kedd, 15:59 időpontban
 
Nem tudom kicsomagolni az állományt: "Hiba a csomagolt fájlban. (Vagy talán nem is csomagolt.)" üzenetet kapok.