Technikai fórum

Feladat leadási határidő módosítása

 
TJoe
Feladat leadási határidő módosítása
Tóth József írta 2013. március 11., hétfő, 11:36 időpontban
 
Sziasztok!
Adva van egy feladat, aminek a leadási határieje (a példa kedvéért) legyen 23:00. A késői leadás nincs tiltva. Pár diák ezen időpont után adta le. Nem akarunk nagyon szigorkodni, ez nem olyan téma, de valamilyen szinten szerettük volna határok közé szorítani a jónépet. Ezért szeretném, ha ezek a késve érkező leadások is értékelve legyenek.
Az egyik megoldásnak látom, hogy kitolom a határidőt mostanáig, helyettesítem a felhasználót, és leadom a nevében (mert csak vázlatig mentette, mert látta, hogy lejárt az ideje). Ez tiszta sor, bár nem a legjobb megoldás, mert aki tartotta a határidőt, annak nem esik jól a kivételezés.
Azt nem tudtam kipróbálni (meg az éles szerveren ezt nem is nagyon akartam feszegetni), hogy ha először átállítom a leadás idejét a legkésőbbi leadás határideje utáni pár percre, és utána visszaállítom az eredeti (23:00) időre. Nyilván ez csak azon esetekben működik, ha rendesen lezárta, és nem csak vázlatban hagyta a feltöltéseit. Ezt keresztül lehet vinni?
Ti milyen más lehetőséget láttok még?

Üdv: TJoe
Kép
Tárgy: Feladat leadási határidő módosítása
Vágvölgyi Csaba írta 2013. március 11., hétfő, 14:27 időpontban
 
Ha utólag kikapcsolod (azaz nem-re állítod) a "Tanulók számára a Leadás gombra kattintás előírása"opciót az nem segít?

Egyáltalán szükség van a vázlat leadásra? Tapasztalataim szerint ez sokszor zavart kelt a feltöltőkben.

Csaba