Beküldött feladatok letöltése egyben

Beküldött feladatok letöltése egyben

by Anita Virányi -
Number of replies: 5
Sziasztok,
abban kérek szépen segítséget, hogy miképpen lehet 2.6.2 verzióban egy adott kurzusban levő beküldött feladatokat (feladatmodulban feltöltött dolgozatokat) a képzés végén a tanárnak egyben letölteni? A régebbi verziókban ki lehetett halászni a biztonsági mentésből, de most ezt az .mbz kiterjesztésnél már nem tudom megoldani. Itt találtam valamiféle segítséget, de nem működik vagy nem jól értem. Tudtok segíteni ebben?
Köszönöm,
Anita
In reply to Anita Virányi

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

by András Krnács -
Kedves Anita!

A korábbi verziókhoz hasonlóan a feladatban a "Minden leadott munka..." linken belépve az "Osztályozási lépés:"-nél "Az összes leadott munka törlése". Ez elsőre meglepő, de egy fordítási hiba miatt ez lett a funkció megnevezése. Már a 2.4-nél is ez volt, ha valaki ki nem javította a nyelvi csomagot.

Üdv:

Krnács András
In reply to András Krnács

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

by Anita Virányi -
Kedves András,

hű, nagyon köszönöm! 
Valóban, úgy működik, ahogy írva vagyon :)
Köszönöm még 1x,
Anita

In reply to Anita Virányi

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

by Anita Virányi -
Még egy "kiegészítő" kérdésem lenne: ugyanott az Osztályozó lap letöltése opció használatával kinyert .csv fájl tartalma UTF-8 kódolási beállítás mellett is nehezen olvasható karakterhalmaz. Mit állítsak át és hol, hogy ez értelmezhető tartalom legyen?
Köszönöm ezt is előre, hátha...
Anita
In reply to Anita Virányi

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

by Csaba Vágvölgyi -
Sziasztok!

Ez egy 2.3 verzióban keletkezett elírás, ami egészen a 2.6-ig bent ragadt. (a 2.7-ben már jó fordítás szerepel)
Ma este beküldtem a javítást. szerintem egy-két napon belül érdemes frissíteni a nyelvi csomagokat.

Üdv.: Csaba

ui.: Anita, kérlek küld át e-mailben a kérdéses állományt.



In reply to Csaba Vágvölgyi

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

by Csaba Vágvölgyi -
Sziasztok!

Már frissült is a nyelvi állomány (Köszönet Fábricz Károlynak a gyors reagálásért!).
A Portáladminisztráció / Nyelv / Nyelvi csomagok / Minden telepített nyelvi csomag frissítése művelet után javul az említett menüpont.

Szép napot!
Csaba