Beküldött feladatok letöltése egyben

Beküldött feladatok letöltése egyben

Virányi Anita írta időpontban
Válaszok szám: 5
Sziasztok,
abban kérek szépen segítséget, hogy miképpen lehet 2.6.2 verzióban egy adott kurzusban levő beküldött feladatokat (feladatmodulban feltöltött dolgozatokat) a képzés végén a tanárnak egyben letölteni? A régebbi verziókban ki lehetett halászni a biztonsági mentésből, de most ezt az .mbz kiterjesztésnél már nem tudom megoldani. Itt találtam valamiféle segítséget, de nem működik vagy nem jól értem. Tudtok segíteni ebben?
Köszönöm,
Anita
Válasz erre: Virányi Anita

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

Krnács András írta időpontban
Kedves Anita!

A korábbi verziókhoz hasonlóan a feladatban a "Minden leadott munka..." linken belépve az "Osztályozási lépés:"-nél "Az összes leadott munka törlése". Ez elsőre meglepő, de egy fordítási hiba miatt ez lett a funkció megnevezése. Már a 2.4-nél is ez volt, ha valaki ki nem javította a nyelvi csomagot.

Üdv:

Krnács András
Válasz erre: Krnács András

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

Virányi Anita írta időpontban
Kedves András,

hű, nagyon köszönöm! 
Valóban, úgy működik, ahogy írva vagyon :)
Köszönöm még 1x,
Anita

Válasz erre: Virányi Anita

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

Virányi Anita írta időpontban
Még egy "kiegészítő" kérdésem lenne: ugyanott az Osztályozó lap letöltése opció használatával kinyert .csv fájl tartalma UTF-8 kódolási beállítás mellett is nehezen olvasható karakterhalmaz. Mit állítsak át és hol, hogy ez értelmezhető tartalom legyen?
Köszönöm ezt is előre, hátha...
Anita
Válasz erre: Virányi Anita

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

Vágvölgyi Csaba írta időpontban
Sziasztok!

Ez egy 2.3 verzióban keletkezett elírás, ami egészen a 2.6-ig bent ragadt. (a 2.7-ben már jó fordítás szerepel)
Ma este beküldtem a javítást. szerintem egy-két napon belül érdemes frissíteni a nyelvi csomagokat.

Üdv.: Csaba

ui.: Anita, kérlek küld át e-mailben a kérdéses állományt.



Válasz erre: Vágvölgyi Csaba

Tárgy: Beküldött feladatok letöltése egyben

Vágvölgyi Csaba írta időpontban
Sziasztok!

Már frissült is a nyelvi állomány (Köszönet Fábricz Károlynak a gyors reagálásért!).
A Portáladminisztráció / Nyelv / Nyelvi csomagok / Minden telepített nyelvi csomag frissítése művelet után javul az említett menüpont.

Szép napot!
Csaba