ModleMoot kávézó

E-tanuló, távtanuló. Az e-learning és a távoktatás gyakorlata a magyar felsőoktatásban

 
Kép
E-tanuló, távtanuló. Az e-learning és a távoktatás gyakorlata a magyar felsőoktatásban
Second Lion Moot Admin írta 2009. január 14., szerda, 10:36 időpontban
 

A Pécsi Tudományegyetem Regionális Távoktatási Központja február 12-13-án szervez konferenciát és workshopot E-tanuló, távtanuló. Az e-learning és a távoktatás gyakorlata a magyar felsőoktatásban címmel.

Minden érdeklődőt várnak a közös gondolkodásra az e-learning és az Open and Distance Learning (ODL) témájában, különös tekintettel az aktuális magyarországi lehetőségekre. Az összejövetel formája egy kétnapos konferencia és workshop a Pécsi Tudományegyetemen. A szervezők célja az elektronikus eszközökkel segített tanulás fogalmainak tisztázása, a jelenlegi magyarországi helyzet megvitatása, és egy lehetséges, megvalósítható jövőkép felvázolása – e tekintetben szándékuk nem titkoltan a hagyományteremtés, egyfajta műhelymunka létrehozása.

Figyelem: a jelentkezési határidő igen korai: 2009. január 15.

Részletek a csatolt állományban.
Nagy Dénes - kép
Tárgy: E-tanuló, távtanuló. Az e-learning és a távoktatás gyakorlata a magyar felsőoktatásban
Nagy Dénes írta 2009. január 14., szerda, 11:20 időpontban
 
Mennyire komoly ez a rendezvény, tudja valaki?

1. a mellékletben található kapcsolattartói e-mailcím nem működik;
2. az RTK PTE oldalán nincs semmi infó a konferenciáról;

Deni
Kép
Tárgy: E-tanuló, távtanuló. Az e-learning és a távoktatás gyakorlata a magyar felsőoktatásban
Fodorné Tóth Krisztina írta 2009. január 14., szerda, 13:16 időpontban
 
Kedves Nagy Dénes!

Komolynak szánjuk :) Amennyiben a kriszi@rtk.pte.hu nem működik (egyelőre elképzelni sem tudom, miért van ez, de gyanítom, hogy a két ünnep közötti szerverleállás miatt lehet, mert előtte még működött), akkor ajánlom a kriszi@feek.pte.hu címet, ide már ma is érkeztek rendben visszajelzések. A PTE RTK honlapja a miénk, de egyelőre még tesztverzióban működik, ezért nincs a konferenciáról infó rajta. Amint tudjuk, pótoljuk ezt a hiányosságot. Az egyetem honlapjára már szintén kiküldtem az információkat, ma igyekszem megkérdezni, hol akadtak el.

Csatolok egy új állományt, ez frissebb az előzőnél (Gyulának is elküldtem, de nem tudom, fel tudta-e már tenni).

Üdv
Fodorné Tóth Krisztina
Vigh György
Tárgy: E-tanuló, távtanuló. Az e-learning és a távoktatás gyakorlata a magyar felsőoktatásban
Vigh György írta 2009. január 14., szerda, 17:36 időpontban
 

http://www.suli-soft-design.hu/index.php?page=e9

Kedves Mindenki!

A fenti URL-en elhelyeztem e konferenciát is. További rendezvények is megtalálhatók itt. Szívesen veszem, ha megküldik további ismert konferenciáról az elérhetőséget és/vagy információkat.

Köszönettel:

Vigh György