Technikai fórum

Enigma

 
Kép
Enigma
Gáspár Bálint írta 2008. január 24., csütörtök, 19:59 időpontban
 

Az egyik kurzus adminisztrátor, arra panaszkodik, hogy nem jelennek meg nála a képek, a hozzáférését kipróbálta több gépen is, és egyiken sem működött jól. Megnézte egy kollégája hozzáférésével, úgy ment. Nálam, ha bejelentkezek a nevében, (tehát "bejelentkezés mint"-el, mert a jelszavát nem tudom) minden rendben. Adtam neki másik hozzáférést, és ugyanúgy nem megy. PHPMyAdmin-ban megnéztem a hozzáféréseik között, a felhasználónéven, és a jelszón kívül semmi sem különbözik.

A rendszer 1.8.2+.

Kedves moodle közösség, erre varrjunk gombot!

Kép
Tárgy: Enigma
Bánhidi Árpád írta 2008. január 28., hétfő, 13:51 időpontban
 
Nem lehet, hogy a felhasználói profiljában a screen reader be van kapcsolva? Advanced opciók között van.
Kép
Tárgy: Enigma
Gáspár Bálint írta 2008. január 28., hétfő, 14:29 időpontban
 
Nem, az ki van kapcsolva.
Kép
Tárgy: Enigma
Bánhidi Árpád írta 2008. január 30., szerda, 20:36 időpontban
 
Valami támpont jól jönne, mondjuk a felhasználói profil beállításai. Így nehéz mondani bármit. Mivel több helyen is kipróbáltátok, így a böngészőt kizárhatjuk.
Kép
Tárgy: Enigma
Gáspár Bálint írta 2008. április 3., csütörtök, 21:11 időpontban
 

Tisztelettel jelentem, megoldottuk a problémát.

Érdekes helyzet állt elő: két kurzus használta egymás fájljait. Nem csináltunk külön illusztrációk mappát a másodikban, hanem belinkeltük az első képeit, ahol volt átfedés. És volt egy kurzus admin aki nem volt beiratva a másik kurzusra, így azokat az illusztrációkat, amiket onnan linkeltünk be, nem látta.