Fogalomtár

Tárgy: Fogalomtár

Vida Andrea írta időpontban
Válaszok szám: 0
Nem boldogulok a Fogalomtárral... ködösen derengett Csaba őszi (debreceni) workshopjából, hogy mi mindent kell beállítani. Akkor elég rendesen jegyzetelgettem is, most annak alapján próbáltam beállítani. De vagy oda jutok, hogy "minden tevékenységet" engedélyezek a hallgatóimnak (annyit azért nem szeretnék :)) - vagy sehol nem látok számukra lehetőséget.
Hol akadtam el?
1. Tevékenységek kezelése --> Feladat: igazából itt semmit nem állítottam át.

2. Fogalomtár / Fogalomszintű beállítások: Többször megjelenő fogalmak (na most ha ezt "igen"re állítanám, akkor be kell pipálni vagy sem? Ebbe kicsit belezavarodtam, de próbáltam, így is, úgy is)
* Megjegyzés megjelenítése : (igen-re akarom: pipa vagy nem pipa?)
* Fogalomtári bejegyzések automatikus kapcsolása: (igen-re akarom: pipa vagy nem pipa?)

* Fogalomszintű.. ezt is beállítgattam

** Kijelzési formák: végignéztem, végül a szerző nélkül-t választottam, emlékezve Csaba őszi útmutatására

Változások mentése.

3. Szűrők kezelése: kinyitottam a szemét. :)

Ezenkívül megnéztem a Students szerepeket, ott beállítottam, ami szerintem ehhez kell (Fogalomtár), és huss..... valami mégsem jó.

- Másik kérdésem, ez valahogy nem áll össze a fejemben (vagy csak nem olvastam utána elég figyelmesen?) A wiki az egy külön letöltendő modul, vagy csak én nem találom?

Köszi előre is, ha tudtok segíteni,
Andi