Leadott munka szerkesztése tanárként

Leadott munka szerkesztése tanárként

Belovai Dénes írta időpontban
Válaszok szám: 3
Sziasztok!

Egy problémára nem találtam megoldást, hátha itt van valakinek ötlete arra, hogy a tanulók feltöltött munkáit miként tudja szerkeszteni(javítani) egy tanár és ha lehet ugyanoda(korábbi helyére) feltölteni vagy valahogyan eljuttatni a tanulóhoz.
Portál adminisztrátorkén van lehetőség szerkeszteni(lecserélni) a feltöltött munkákat, de tanárként nincs.

Ennek a megvalósításában kérnék segítséget.

Köszönettel:
Belovai Dénes   
Válasz erre: Belovai Dénes

Tárgy: Leadott munka szerkesztése tanárként

Papp Gyula írta időpontban
Erre a célra szolgál a „Visszajelzés állományok” opció. Letöltöm a diák munkáját, korrektúrázom, és a nekem szóló űrlappal visszaküldöm.
2.3-tól felfele a Visszajelzési típusok alatt kell bekapcsolni. 2.2 és előtte kb. speciális állományfeltöltés feladattípusban lehetett ezt kérni.
Ha nem akarom szerkeszteni, csak aláhúzogatni, kommentelni, stb., akkor 2.6 fölött PDF-ben kell bekérni a doksit, s automatikusan rendelkezésünkre áll. Ez a PDF széljegyzet.
Válasz erre: Papp Gyula

Tárgy: Leadott munka szerkesztése tanárként

Belovai Dénes írta időpontban
Köszönöm! 
Pontosan erre volt szükségem. Viszont kicsit kutakodva megtaláltam a pdf széljegyzet lehetőséget is. Klasszul megcsinálom, de nem tudom hogyan mentsem el, hogy a tanuló is láthassa őket. 
Ezzel kapcsolatban valami tapasztalata van esetleg valakinek? 

Köszönettel: Belovai D
Válasz erre: Belovai Dénes

Tárgy: Leadott munka szerkesztése tanárként

Papp Gyula írta időpontban
Mentődik automatikusan a javított PDF.
  • Megnyitom a szerkesztőt
  • Javítgatok
  • Kattintok az X-re (bezárom)
  • pontozom
  • Mentem a módosításokat

A tanuló/hallgató ezek után már látja is a javított PDF-et a feltöltött munkája alatt.