Technikai fórum

Projekt támogató plugin?

 
Kép
Projekt támogató plugin?
Balogh Csaba írta 2012. szeptember 15., szombat, 15:01 időpontban
 

Mivel mostanság sok-sok pályázatban vannak benne az iskolák és szükséges lenne egy projekttámogatási rész, amit a moodle keretrendszerbe szeretnék beintegrálni! (MS Project-hez hasonló)

Tud valaki ajánlani ilyen lehetőséget? (blokkot?) ...a felhasználók részéről jó lenne, ha magyarul is tudna, de természetesen legfeljebb fordítanunk kell...)

Előre is köszönöm a segítséget, információkat!

Csaba

Kép
Tárgy: Projekt támogató plugin?
Duchon Jenő írta 2012. szeptember 19., szerda, 14:14 időpontban
 
Szervusz!

1.9 Moodle alatt elérhető a Technical Project tevékenység modul.  (nem tudom frissebbhez van-e, mi még ezen dolgozunk)


Magyarítani kell, és figyelni kell, mert a MySQL-t szereti (ez utóbbi picit turkálva a kódban javítható).

További szép napot
Duchon Jenő
Kép
Tárgy: Projekt támogató plugin?
Duchon Jenő írta 2012. szeptember 19., szerda, 14:18 időpontban
 
Kép
Tárgy: Projekt támogató plugin?
Balogh Csaba írta 2012. szeptember 19., szerda, 18:54 időpontban
 

Nagyon szépen köszönöm! Áttanulmányozom! (Én, nem találtam a plugin-ok között :-( )

Köszönöm!
Csaba

Kép
Tárgy: Projekt támogató plugin?
Balogh Csaba írta 2012. október 19., péntek, 22:43 időpontban
 

Szervusz!

Lassan átnézem a techprojekt dolgait....

Azt szeretném kérdezni, hogy mi lehet az oka annak, hogy a GANT diagram szétesik? Tapasztaltatok ilyet?

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a techprojekt telepítése után a portál stílusa esett szét, ezért a javaslatok alapján módosítani kellett a techprojekt stílus állományát. Tudtok valamilyen megoldást, ami összhangban van egymással?

(Közben keresgélem a megoldást, illetve nézegetek egyéb megoldást is, az alapproblémámhoz, hátha..., pedig ez a modul jónak tűnik)

Köszönöm előre is a segítséget!

Csaba

Kép
Tárgy: Projekt támogató plugin?
Duchon Jenő írta 2012. október 20., szombat, 12:50 időpontban
 
Sajnos nem tudok megoldást mondani. Nekem nem estek szét. A bevezetését pedig nem sikerült megoldanom, túl nagy volt az ellenállás vele szemben :( (Nem a program miatt, a projekt szemlélet nem tetszett :( )