Offline feladat táblázatban

Offline feladat táblázatban

by Zoltán Niethammer -
Number of replies: 6
Sziasztok!

Keresek olyan modult, amivel minden tanulóhoz havonta beírhatunk %-os mérési eredményeket. Esetleg grafikusan meg is jeleníthetné az eredményeket.
Konkrétan: Havonta csinál az összes felsős tanuló szövegértési feladatokat. Ezeket szeretnénk egy ecxel táblához hasonlóan látni. Illetve grafikusan is megjeleníteni.



In reply to Zoltán Niethammer

Tárgy: Offline feladat táblázatban

by Csaba Vágvölgyi -
Sziasztok!

A cél tehát az, hogy mindenki lássa a többiek eredményét is?
Ha nem akkor tanári oldalról az eredmények táblázat többé-kevésbé megfelel a célnak. (igaz grafikus megjelenítés nem megy)

A másik ötletem, hogy az eredmények a a Googele Docs--ban egy táblázatban leszek rögzítve, Ekkor mindenféle csinos diagramokat is generáltathatsz, és a végeredmény beágyazható a Moodle felületére.

Vágvölgyi Csaba
In reply to Csaba Vágvölgyi

Tárgy: Offline feladat táblázatban

by Krisztián Nagy -

Sziasztok!

Nekem hasonló lenne a "problémám". Az általunk üzemeltetett keretrendszerben az userek 60% -a nem tud online tanulni és vizsgázni. A kérdés az h a papíron elvégzett vizsgaeredményeket miként lehet "online-osítani". A keretrendszerben szeretnénk látni az eredményeiket mintha online vizsgázott volna.

In reply to Krisztián Nagy

Tárgy: Offline feladat táblázatban

by Csaba Vágvölgyi -
A téma címe tartalmazza a megoldást :)
Az "Offline feladat" nevű eszköz éppen erre lett kitalálva.

Vágvölgyi Csaba
In reply to Csaba Vágvölgyi

Tárgy: Offline feladat táblázatban

by Krisztián Nagy -
Hogyan tudhatok meg többet erről az eszközről? bocs de nagyon kezdő vagyok :)
In reply to Krisztián Nagy

Tárgy: Offline feladat táblázatban

by Csaba Vágvölgyi -
  1. Létre kell hoznod egy Offline feladatot (Tevékenység hozzáadása legördülő menü - Feladatok - Offline tevékenység).
  2. Beállítod az értékelési skálát (pl.: egy 30 pontos dolgozat esetén 30 a skála felső határa)
  3. A feladaton mentését követően a jobb felső sarokban olvasható az alábbi szöveg: "Ezzel a feladattal még nem próbálkoztak" ide kattintva felviheted az elért eredményeket.
  4. Az értékelésről a tanulók automatikus e-mail kapnak és a pontszám bekerül az Eredmények táblázatba is.

Tömören ennyi, bízom benne, hogy ez alapján már el tudsz indulni...