Főoldal szerkesztése

Főoldal szerkesztése

by Zoltán Niethammer -
Number of replies: 4
Sziasztok!

A problémám a következő: a főoldalra szerettem volna egy bevezetőt írni képpel. Szerkeszés közben minden rendben volt, de amint kiléptem az admin felhaszálói módból, a kép eltűnt!. Bármelyik blokkba rakok képet, ugyanez az erdmény. Mi lehet hiba. Kurzuszerkesztőként működik a dolog rendesen.

In reply to Zoltán Niethammer

Tárgy: Főoldal szerkesztése

by Csaba Vágvölgyi -
Kedves Zoltán!

A megjeleníteni kívánt képeket előbb fel kell tölteni a a Moodle nyitólapján található Portál állmonyai menüben, és ezzel az URL-lel kell hivatkozni rájuk.
Ezek az állományok mindenki számára elérhetőek, de ha a kép egy kurzusban tárolódik, akkor már csak a kurzus résztvevői (bejelentkezést követően) láthatják azokat. Remélem ez megoldást jelent a problémára.

Vágvölgyi Csaba
In reply to Csaba Vágvölgyi

Tárgy: Főoldal szerkesztése

by Zoltán Niethammer -
Így csináltam, de tegnap nem jelent meg a kép, csak az alternatív szövege. Ma ismét megcsináltam és működik. meglepődik
Köszönön a választ.
In reply to Zoltán Niethammer

Tárgy: Főoldal szerkesztése

by Deleted user -
Kedves emberek, hogy lehet egyáltalán a főoldalra írni? Mármint a középső oszlopba? Eddig csak úgy sikerült oda bármit berakni, ha a hírek-fórum funkciót használtam, egyéként mindent jobbra-balra pozicionál ki. Láttam pár oldalt, ahol volt középső szöveg, de nem sikerült megfejtenem, hogy tudták odavarázsolni fórum/hírek nélkül a szöveget.
In reply to Deleted user

Tárgy: Főoldal szerkesztése

by Csaba Vágvölgyi -
Címoldal/címoldal beállításai engedélyezni kell a Témaszekció/Stílusszekció (a fordítás hibától függően, angolul: Include a topic section) lehetőséget, és akkor kapsz egy tetszőlegesen szerkeszthető HTML felületet a nyitólapon.