Telekocsi fórum

Budapest/Gödöllő - Debrecen

 
Nagy Dénes - kép
Budapest/Gödöllő - Debrecen
Nagy Dénes írta 2009. október 3., szombat, 16:05 időpontban
 
Kedves "Konferenciázók",


Tavaly azt hittem, ez a telekocsi fórum egy életképtelen kezdeményezés, aztán a konferencia előtt öt nappal összetörték az autómat (totálkáros lett), bejelentkeztem, és végül Vass Róbert volt az a "szerencsés", akihez csatlakozhattam. Idén - bízva abban, hogy az autóm ép marad - két lehetőséget vetnék fel:
1. Innen, Gödöllőről viszek bárkit, aki idáig kijut vagy a Gödöllőt és Debrecent összekötő út mentéről indul;
2. Csatlakozom bárkihez, aki Pestről jön és útba ejti Gödöllőt.

Bármelyiket is választjuk, természetesen az utasok száma szerint vállalom az útiköltség rám eső részét. Az én autómban velem együtt négy ember nagyon kényelmesen, sok csomaggal is elfér.
Én csak az első napra megyek, tehát pénteki indulás, pénteki visszaérkezés.

üdv mindenkinek!

Dénes
Kép
Tárgy: Budapest/Gödöllő - Debrecen
Jelli János írta 2009. október 12., hétfő, 00:33 időpontban
 

Kedves Dénes!

Csatlokoznék hozzád, pontosabban inkább én vinnélek, mert én egy kicsit nyugatabbról indulok.

Útvonalam Zsámbék-Budapest- (Gödöllő)- Debrecen, szintén csak az első napra megyek. Tehát hol és mikor találkozzunk?

Üdv: Jelli János

Nagy Dénes - kép
Tárgy: Budapest/Gödöllő - Debrecen
Nagy Dénes írta 2009. október 12., hétfő, 10:49 időpontban
 
Kedves János,


Remek, köszönöm! Gödöllőn, ha lejössz a pályáról, ráfordulsz jobbra a Dózsa György útra, az első lámpánál balra kell befordulni a Tesco parkolójába. Ott találkozzunk, ott vagy szemben, a szociális otthon előtt tudunk hagyni kocsit biztonságban. Én egy Mazda 5-sel vagy egy Suzuki Ignis-szel leszek.

Rendben?

Nem kizárt, hogy a kolléganőm majd csatlakozik hozzánk, egyenlőre írjuk be őt egy félnek. Később még jelentkezem ez ügyben.


üdv és köszi!
Dénes
20/2610313
Nagy Dénes - kép
Tárgy: Budapest/Gödöllő - Debrecen
Nagy Dénes írta 2009. október 13., kedd, 15:32 időpontban
 
Kedves János,


A kolléganőm nem jön, így csak én lennék. Ketten vagyunk eddig vagy már többen indultok Zsámbékról/Pestről?


üdv, Dénes