Papp Gyula hozzászólásai

Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ...54 ()
Kép
Papp Gyula írta 2017. november 9., csütörtök, 20:09 időpontban

Másik megoldás: a kurzusban adja a tanárnak igazgatói (manager) szerepet, így kilát a kurzuson kívülre és tudja használni a kategóriában, vagy a portál szinten (alaprendszer) lévő kérdéseket.

Szerkeszteni, vagy újat létrehozni ott nem tud - kizárólag a kurzusban, de látja a kijebb lévő kérdéseket és be tudja rakni tesztekbe.

Kép
Papp Gyula írta 2017. október 29., vasárnap, 18:37 időpontban

Szervusz!

Az évfolyamváltás ügyében érdemes lenne beszélned Beliczai Tamással. A mail címét megtalálod itt a Moot oldalon.

Kép
Papp Gyula írta 2017. október 29., vasárnap, 18:18 időpontban

A kurzusra igaz lehet, amit Csaba írt. A felhasználókról a következőket érdemes tudni:

• Ha a kurzusból csak töröljük a felhasználót/felhasználókat, az adatbázisban a teljesítési adatai, naplóbejegyzések, stb. megmaradnak. Ha tiszta lapot akarunk, akkor a Visszaállítás menüpontot kell használni - no, ez kitakarítja az adatbázist ;-)
  • Ha a felhasználói fiókot törüljük, akkor csak „átrendezi” a felhasználó rekordját, de nem törli. Ezért nem lehet kiosztani újra ugyanazt a felhasználónevet. Ez lehet jó is. Én már többször jártam úgy, hogy valaki véletlenül törölt egy felhasználói fiókot. Az adatbázis közvetlen matatásával azonban vissza lehet állítani :-)

3.1.2-ben teszteltem – gond nélkül megy.

Egy ötlet: más stílusban is fennáll a probléma? Tapasztalatom szerint régi (2.7 előtti) stílusok esetén nem minden jelenik meg/működik.

Ó, sokkal régebbi a dolog. Emlékeim szerint az 1.7-estől kezdve nem létezik ez a megjelenítési opció. Régen az utolsó oszlopban jelent meg a jegy. 

Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ...54 ()